ikegps by isden   Spike
Dünyanızın ölçüsünü alın
Get the measure of your world
Türkiye Distribütörü  www.isden.com.tr

Teknik Özellikler


Cihaz ve İşletim Sistemi
Device-Icon-2

Spike Lazer Ölçüm Cihazı Google Android veya Apple iOS işletim sistemleri ile çalışan tüm Akıllı telefon ve Tablet ile çalışabilir.

İşletim sistemi (OS) gereksinimleri:

  • Apple iOS cihazları, iOS 8.0 veya üzeri
  • Google Android cihazları, Android 4.4 veya üzeri yüklü işletim sistemleri ile çalışabilir.

Akıllı cihazınız, Bluetooth Smart 4.0 (Bluetooth Low Energy) standartlarını desteklemelidir.

  Spike Boyut ve Ağırlık
Size-Weight

Spike Lazer Ölçüm Cihazının boyutları ve ağırlığı ölçü sistemlerine göre:

Imp – 3.30in (y) x 2.35in (e) x .82in (b) / 2.05 ons

Metrik – 83.70mm (y) x 59.8mm (e) x 20.80mm (b) / 58 gram

  Bağlantı
Connectivity Spike Lazer Ölçüm Cihazı, akıllı telefon veya tabletinize Bluetooth ile bağlanır. Cihazınız Bluetooth Smart 4.0 (Bluetooth Low Energy) standartlarını desteklemelidir.
  Pil
Battery Spike Lazer Ölçüm Cihazı dahili bir Li-ion pil içerir ve bu pil micro Usb şarj bağlantı noktası ile şarj edilir. (Spike ürün kutusu gerekli Usb kablosunu da içerir.). Pil ömrü sürekli kullanımda 4 saattir.
  Lazer
Range Spike Lazer Ölçüm Cihazı`nın güvenilir ölçüm menzili  2-200 metre (6-650 feet) aralığındadır. Spike`ın ölçüm hassasiyeti: ±%2-3dür.
  Hassasiyet
accuracy Spike’ın lazerinin menzil hassasiyeti ±%2-3 olup, Spike ile çekilen fotoğrafların yanılma payı  ± %2-3 olarak belirlenmiştir (hedefi karşıdan gören ölçümler için geçerlidir.).
  Birim
Units Spike, metre, santimetre, feet, inç ölçü birimlerinin tümünü destekler. Ölçü birimi istenildiği zaman cihaz uygulamasındaki ayarlar kısmından değiştirilebilir.
  Kayıt Biçimleri
Output-Formats Ölçümler fotoğrafla birlikte saklanır ve PDF, JPG, Spike Dosyası(XML), ya da KMZ olarak paylaşılabilir. (Sadece Android cihazlar için, HMTL formatında kayıt alınabilir.) Spike Dosyası; Spike fotosunu, XML dosyasını, ölçümleri ve konum bilgisini içeren sıkıştırılmış .ZIP dosyasıdır.
 

Teknik destek ihtiyaçlarınız ve sorularınız için e-posta adresimiz:

servis@isden.com.tr

 


Facebook - Spike - isden - Turkiye  googleplus - Spike - isden - Turkiye  Youtube - Spike - isden - Turkiye  Twitter - Spike - isden - Turkiye

telefon lazer metre, kameralı lazer metre, laser distance, laser meter, ikegps, spike, spike isden, lazer ölçüm cihazı, isden teknoloji, spike türkiye, ike türkiye, spike türkiye distribütörü, spike satış, spike fiyat,tabela ölçüm cihazı, spike turkey, ikegps turkey, lazer metre, kolay ölçüm, uzaklık ölçümü, alan ölçümü